Guzek w obrębie piersi a zmiana jej kształtu

Witam mam 36 lat.od sierpnia znacznie lewa piers zmieniła wygląd. Jest dużo większa od prawej a sutek dużo większy i dołem rozciągnięty i wygląda tak jakby jego część ta rozciągnięta była bledsza. Dodam że wezly chlonne pachowe są wyczuwalne a w prawej piersi na godz 19 wyczuwam guzek ale ta piers nie zmieniła kształtu i wielkości jak lewa i jedyne co to przy uniesienia rąk do góry skóra dołem sutka marszczenia się. Co się może dziać. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.