Powiększenie piersi i sutka u 35-letniej kobiety

Witam.mam 35 lat od miesiąca zauważyłam powiekszenie jednej piersi I sutka.do tego wyczuwam bolesne wezly chlonne pod pachą. Wykonałam usg piersi w opisie zmian ogniskowych nie stwierdzono.doly pachowe bez cech patologi.co dalej.do jakiego lekarza powinnam się udać. Przecież piers i sutek nie powiększyła się bez powodu tym bardziej ze wezly chlonne pachowe są bolesne

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa w celu ustalenia odpowiedniego postępowania. Byc może konieczna będzie wizyta u chirurga onkologa.