Powiększony węzeł chłonny i wydzielina z piersi

Witam,dostałam skierowanie od lekarza na badanie piersi gdyz mialam wyciek z lewej ale zadnych zmian nie ma prolaktyna w normie co to moze oznacza? i jeszcze wykryto u mnie w prawym dole pachowym powiekszony wezel chlonny dług.17 mm w lewym dole pachowym dwa wezly chlonne dlug.17 i 22mm o charakterze odczynowym co to oznacza? Czy to moze byc przez depilacje prosze pomocy nie wiem co mam o tym myslec?Czy to moze miec zwiazek z wirusem hpv mimo ze mialam skracxana szyjke i cytologia wyszla dobrze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać zalecone badania. Po interpretacji wyników będzie możliwe postawienie diagnozy oraz wdrożenie ewentualnego leczenia.