Martwica po operacji haluksa

Witam jestem po operacji haluksa w czesci szwu pojawila sie martwica dzisiaj mialam zrywany strup jaki powstal ale jest rana mamprzepisana masc fibrolan ale niestety nie ma jej w hurtowni jaka mascia dostepna bez recepty moge smarowac ta rane prosze mi jeszcze napisac dlaczego sie pojawila martwica dziekuje bardzo

Witam! Niestety , nie jestem w stanie leczyć przez internet bez zbadania pacjenta -NIE ISTNIEJE TAKA OPCJA!!! Mam jednak dobre doświadczenie z używaniem Balsamu Szostakowskiego , który jest starym lekiem , tanim i dostępnym bez recepty! Jeśli jakiś lekarz będzie próbował wyśmiać ten lek - to proszę się tym nie przejmować! Ja , na prawdę, wyleczyłem sporo źle gojących się ran tym od lat znanym preparatem! POWTARZAM-JEST TO TYLKO PROPOZYCJA- ALBOWIEM NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET BEZ ZBADANIA PACJENTA!!! zż