Maść na poparzoną skórę po radioterapii

Co mogę stosować na poparzoną skórę po radioterapi ,(pod pachą mam ranę i czarna skórę , reszta miejsca jest bordowa , nabrzmiala, rozpalona i bardzo bolesna) mój lekarz pierwszego kontaktu zaleciłi mi flucloxacillin 500mg 4x dziennie a na ranę diprobase crem ale nic nie pomaga . Proszę polecić mi coś do smarowania na ranę . Pozdrawiam serdecznie i z góry DZIĘKUJE Teresa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli leczenie zalecone przez lekarza rodzinnego nie przynosi spodziewanych efektów warto udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Specjalista oceni zmiany oraz wdroży odpowiednie leczenie.