Masturbacja i miękki penis podczas próby seksu

problem ze wstaniem czlonka gdy chce uprawiac sex to niby stoi ale zaraz chce wlozyc ale zaraz opada tak jakby i mam przewczesny wytrysk i tak probowlame juz tak 3 razy i to samo wczesniej duzo sie masturbowalem prawie codziennie jestem prawiczkiem i mam 21 lat dochodze tak jakby na pol miekkim penisie gdy sie masturbuje jest niby okej tak masturbacja czasem ruznie trwa czasem dluzej czasem krucej czasem nawet po 1 min czasem 10 min

Witam Pana,

Z mojej próby odczytania opisanych przez Pana objawów wynika, że może mieć Pan problem z objawami zaburzeń erekcji. Trudno mi odpowiedzieć, czy są to zaburzenia erekcji wynikające z Pana ogólnego stanu zdrowia czy raczej tzw. psychogenne zaburzenia erekcji (zaburzenia na podłożu psychicznym). To, że wczesniej Pan się masturbował nie ma chyba większego zwiazku z opisywanymi przez Pana objawami. Większość chłopców/męzczyzn zanim podejmie współżycie seksualne masturbuje się w celu rozładowania napiecia seksualnego.
Diagnozę Pana objawów powienien postawić lekarz seksuolog po zebraniu dokładnego wywiadu odnośnie Pana stanu zdrowia oraz charakterystyki zgłaszanych objawów.

Pozdrawiam!