Masywna szerokopodstawna tylna środkowo- boczna zmiana

witam, prosze o interpretacje. Na wvs. L4_L5_ masywna szerokopodstawna tylna środkowo_- boczna i boczna Prawa b12óiiuńlna iiaziJń_r o wym. Ap'9mm uwyprlxtaląca się o 2-3mm, poniżej poziomu ii;rftJ iż*ń óóńłlei póziómu krążka , uciśkającó ila prówe pzechodzące korzenie neiwowe L5 i kozbnió bgona końskiego do zachyłka bocznego prawego Ką]ał.ul.w nieco mniejszym stopniu podstawa uciskająca l? leyę korzenle neMowe, uooalkowo Żair,vir

Szanowana Pani, prosze zgłosić sie na konsultacje do nerurochirurga, który Pania zbada i na podstawie NMR, objawów klinicznych oraz wywiadu zadecyduje jaki rodzaj leczenia w Pani wypadku będzie najlepszy (najpewniej będzie to rehabilitacja , oczywiście pod warunkiem,że nie ma Pani patologicznych objawów neurologicznych ). Sam wynik badania NMR nie jest podstawą podejmowania decyzji terapeutycznych. Pozdrawiam i życze szybkiego powrotu do zdrowia