Mąż znęca się psychicznie nade mną i moimi dziećmi

Dzień dobry niestety od 3 lat mąż znęca się nade mną i moimi dziecmi psichicznie. Zaczne od tego mam 3 dzieci z kim inym jego poznalam 3 lata temu przez rok było super idealny facet po roku zaczął pokazywać swoją twarzz jak zamieszkali smy razem zaczął od dogdwania że piszę z swoim bylym spotkam się po kryjomu i zaczął się koszmar od kurw. I zaczął się wyzywać na dzieciach dzieci chcialy na cos nie da na nic dar się nie pasuje wypier... do ojca wiec sie spakowałam i wyprowadzilam ale okazało się że jestem w ciazyz nim powiedzialam mu prosil o eybaczrnie i że on się zmieni gupia wróciłam i jak bylam 6 mies zaś zaczął wzywać twierdzic że może to nir jeho dziecko i coraz gorzej się czułam straciłam przytomność w domu moja mama wezwała karetke okazalo się że mam nieudolność serca trafiłam na szpital w zabrzu w ciezkim stanie to on potrafił domnie pfzyjerdzsc i zaczynać ze mną ublizal mi nawet jak bylam podloczona do maszyn i na szypko misieli mi zrobić cesarke bo serce już nie moglo wytrzymać po tym wszystkim wróciłam do domu po mies do niego ale i tak on sie nie zmienia ubliza mi ciągle

Dzień Dobry Pani,

Tak nie może być!

Państwa relacja małżeńska jest przemocową i wymaga interwencyjnego wsparcia.
Proszę nie czekać, nie pozostawać samej, w tej sytuacji oraz z tą sytuacją-
- proszę poprosić o pomoc/wsparcie Najbliższych.
Pani wraz z Dziećmi potrzebujecie poczucia bezpieczeństwa, spokoju oraz przewidywalności, pewnej stałości, co na ten moment jest tego przeciwieństwem.

Już dzisiaj (ad hoc) może Pani skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123 czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00 gdzie może Pani uzyskać wskazówki oraz profesjonalne wsparcie - po rozpoznaniu Pani sytuacji osobistej.
Można dzwonić z każdego numeru dostępnego w Polsce.

Zachęcam Panią, by równolegle udała się Pani na konsultację do Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu albo prywatnie) celem podjęcia psychoterapii.

Być może udałoby się zachęcić Męża do terapii?
By nabył umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Jestem przekonana, ze jest w Pani na tyle siły by nie pozwalać na takie traktowanie.

Z życzeniami dla Pani powodzenia i odwagi,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605