Mdłości bez wymiotów a stosowanie Euthyrox n75

Od czego mogę mieć mdłośći bez wymiów. Mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox n75. Oraz tabletki antykoncepcyjne yaz.

Dzień dobry. Przyczyn może być wiele. Na wszelki wypadek proszę wykonać test ciążowy (przy tabl. antykoncepcyjnych też, aczkolwiek rzadko zdarza się ciąża, szczególnie jeśli źle się wchłaniają lub pominiemy dawkę.) Mogła się Pani równeż czymś zatruć, co jest bardziej prawdopodobne. Proszę na wszelki wypadek wybrać się do lekarza, jeśli dolegliwości samoistnie nie ustąpią.Jeśli Pani gorączkuje,to konieczna będzie wizyta lekarska. W jakiej sytuacji są "mdłości" przed. po posiłku? Czy związane są z jakmiś konkretnym posiłkiem? Najlepiej udać się do dobrego internisty, który dokładnie Panią zbada, zbierze dokładny wywiad i w razie potrzeby zaleci dodatkowe badania diagnostyczne. Zakładam ,że Euthyrox bierze już Pani jakiś czas, więc lek ten nie powinien być przyczyną dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz