Mdłości i bóle w klatce piersiowej a wynuk RTG z kontrastem

Witam prosze o interpretacje wyniku rtg z kontrastem przelyk prawidlowo drozny i szeroki zoladek o gladkich zarysach i niezmienionej rzezbie blony sluzowej na czczo poziom plynu w zoladku peralstyka prawidlowa pouszka dwunastnicy ksztaltna niezmieniona petla prawidlowa czy to jest dobry wynik? bo mam mdlosci bole w klatce piersiowej az miedz lopatkami na plecach czesto mi slabo dodam ze wynik morfologi crp tsh i cholesterol sa bez zmian.Co mi jest? Prosze o odpowiedz .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik nie wyjaśnił dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza kierującego.

Pozdrawiam.