Mdłości i gorączka przy karmieniu piersią

Witam 2 dni temu dostałam nagle gorączki 38,5 i mdłości nie miałam żadnych dodatkowych objawów, ponieważ karmię piersią brałam tylko apap i wit.c następnego dnia miałam osłabienie 36 st i mdłości, a na wieczór stan podgorączkowy 37,5 w nocy strasznie się spociłam(nawet na twarzy) więc chyba znów miałam gorączkę. Dziś jest 3 dzień kiedy dalej mam mdłości czuje się bardzo słaba i nie mam pojęcia co to może być.Dodam, że 1,5 m-ca temu miałam usuwanego żylaka na nodze ale noga wygląda normalnie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opis sugeruje infekcje wirusową. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym. Ponieważ karmi Pani piersią koniecznie trzeba pilnować, by się nie odwodnić - proszę pić minimum 3L wody mineralnej niegazowanej dziennie.