Dieta odchudzająca dla 30-latki karmiącej piersią

Mam 30 lat. Wzrost 162. Waga 68. Karmię dziecko piersią. Chcę schudnąć. Proszę o jakąś dietę.

Witam,
podczas karmienia piersią nie powinno się stosować żadnych diet a przede wszystkim zdrowo się odżywiać, zjadać regularnie 5 posiłków dziennie, wypijać min 2 l wody, zjadać produkty zdrowe i zbilansowane. Należy również wprowadzać nowe produkty do jadłospisu aby nauczyć dzidziusia wszystkich niezbędnych smaków.
Pozdrawiam
Sylwia Beyer-Wygońska

Witam!
W przypadku kobiet karmiących musimy brać pod uwagę na co jest uczulone dziecko. Proszę napisać więcej o swojej pociesze. Pozdrawiam.

Kamila Ziemann Dietetyka

W trakcie karmienia piersią dieta nie jest wskazana, ale już teraz może Pani jeść 5 posiłków dziennie. Pilnować porcji i proporcji. Jeśli będzie Pani włączała nowe produkty, proszę obserwować reakcje dziecka. Na sam początek proszę zacząć pić minimum 1,5l wody niegazowanej, jeść regularnie i stosować mądre zamienniki.Zamiast schabu - pierś kurczaka, zamiast śmietany - jogurt naturalny, zamiast cukru - stewia, zamiast pszennego chleba - razowe. Proszę pilnować, aby jadła Pani 3 główne posiłki. Do tego 2-3 przekąski.