Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mdłości, lekki ból głowy i problemy trawienne po tabletkach antykoncepcyjnych

Mam 22 lata i od 17.02 biorę tabletki antykoncepcyjne Yasmin. Po pierwszym blistrze zrobiłam 7 dni przerwy. Teraz jestem po 6 tab. z drugiego opakowania i od ok. 3 dni źle się czuję- mam mdłości, ale do wymiotów nie dochodzi, uczucie jakby lekkiego bólu głowy i ogólnie problemy trawienne. Czy moje samopoczucie spowodowane jest tymi tabletkami? Dodam, że biorę izotretynoinę i brałam żelazo, ale zaprzestałam. Seksu nie uprawiałam, jedynie petting ok. 2 tyg temu.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Dzieci palących matek

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy