Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mdłości po zastosowaniu tabletki z cynkiem

Witam. Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch zemdliło mnie po tabletce z cynkiem i zwymiotowałam i na twarzy broda policzki okolice ust zrobiły mi się plamy czerwone jakby naczynka, jakbym poparzyła się żelazkiem wyglądam okropnie, czy one znikną same?co robić? dodam że mam tłustą cerę z trądzikiem grudkowym i naczynkową, Od miesiąca na trądzik smaruję twarz acnatac
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Jeśli nie toleruje Pani tych tabletek, proszę ich nie brać. Jeśli chodzi o plamy na twarzy, to może to być podrażnienie po Acnataku, to lek, który może podrażniać - taki jest jego sposób działania. Po zakończeniu kuracji wszystko wróci do normy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy