Mdłości po zastosowaniu tabletki z cynkiem

Witam. Wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch zemdliło mnie po tabletce z cynkiem i zwymiotowałam i na twarzy broda policzki okolice ust zrobiły mi się plamy czerwone jakby naczynka, jakbym poparzyła się żelazkiem wyglądam okropnie, czy one znikną same?co robić? dodam że mam tłustą cerę z trądzikiem grudkowym i naczynkową, Od miesiąca na trądzik smaruję twarz acnatac

Jeśli nie toleruje Pani tych tabletek, proszę ich nie brać. Jeśli chodzi o plamy na twarzy, to może to być podrażnienie po Acnataku, to lek, który może podrażniać - taki jest jego sposób działania. Po zakończeniu kuracji wszystko wróci do normy.