Melanoma malignum IIIstopień wg Clarka

Witam. Wynik badania histopatologicznego : Melanoma malignumIIIstopień wg Clarcka.exisito completa.Gł. naciekania0,9mm.marginest tkanek prawidlowych na obwodzie 1,5mm,od spodu2,5mm.mitoz nie stwierdzono.nie ma owrzodzenia ani cech regresji guza.naciek zapalny z komórek limfoidalnych średniego stopnia.S100(dodatnie)HMB(dodatnie) w częsci komórek,MIB-1 okolo1%. Wyniki usg pachwin: w pachwinach widoczne są wezły chłonne 5mm/14mm.rtg bez zmian.Czy mam przerzuty?jakie badania jeszcze wykonać?

Z opisu zmiana dośc wczesna, ale nie wiem jaka była lokalizacja, proponuję konsultację u chirurga onkologa, może uzna, że wymaga jeszcze poszerzenia operacji i oceny wezłów chłonnych