Metody leczenia nadciśnienia w oku inne niż krople

Witam,czy są jakieś inne metody leczenia nadciśnienia w oku niż krople dostałam od nich skutków ubocznych w postaci duszności kołotania serca i bólu stawów okulista kazał mi je odstawić dostałam drugie które mają jeszcze więcej skutkow ubocznych dostałam po nich bólu brzucha wymiotów strasznego bólu głowy,dodam że mam alergię na wiele leków i bardzo źle je toleruję mówiłam o tym lekarzowi ale nic sobie z tego nie zrobił

Witam. Nadciśnienia ocznego można nie leczyć . Wszystko zależy jakie ma Pani wyniki badań w kier. jaskry/CCT,gonioskopia,OCT lub GDx oraz ostatni hit komórki zwojowe siatkówki/jeżeli popatrzy się na te wyniki łącznie to mozna ocenić -leczyć czy nie leczyć. Pozdrawiam