Mgiełka w polu widzenia a stwardnianie rozsiane

witam, w wieku 14 i 16 lat leżałem w szpitalu gdyż miałem w jednym oku delikatną mgiełkę która pojawiała się wieczorem. Nie trwała ona zbyt długo bo może jakiś tydzień. W dzień jej nie było. Będąc ostatnio w medycynie pracy powiedziałem o tym pani doktor i tam mi odpowiedziała że to mogły być pierwsze objawy stwardnienia rozsianego? Bardzo zaniepokoiła mnie ta sprawa. Czy da się jakoś zdiagnozować czy jest to SR? Aktualnie mam 26 lat

Ile czasu trwałą "mgiełka w oczach", Czy były bóle za oczami z gorsze widzenie? Co mówił Okulista?
Można zgłosić sie na badanie Neurologiczne, i wtedy można ustalić wskazania do dalszej diagnostyki , MRI.