Miękkotkankowe masy w obrębie zatok przynosowych penetrujące z sitowia do jamy nosowej

Witam otrzymałem wynik TK zatok ..Miękkotkankowe masy w obrębie zatok przynosowych penetrujące z sitowia do jamy nosowej, powodujące całkowitą bezpowietrzność komorek powietrznych sitowia i lewej zatoki czołowej. pogrubiona błona śluzowa małżowiny nosowej dolnej po pr. stronie. Kompleks ujściowo-przewodowe niedrożne ,skrzywioma przegroda w stronę prawą. Po za tym czuję jak by mi sie nerwy ruszały w oczach, lydkach, dłoniach. Kontrolę mam 28 listopada i martwi mnie ten wynik. martwić się????

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie