Miesiączka po stosunku bez zabezpieczeń

Mam pytanie. Robiłam to wczoraj z chłopakiem czyli 08.05 i zakończył w środku. Następnego dnia dostałam nie wiadomo skąd miesiączki która powinna być prawidłowo za 4 dni (iż mi się nie opóźnia i zawsze mam dobrze wszystko wyliczone). Czy mam się obawiać ciąży czy nie koniecznie? Bardzo mnie to ciekawi. Czy to być może po prostu jakieś wahania hormonalne, bo czytałam coś podobnego. Ale odpowiedzi niestety nie znalazłam.

Piotr Pilarski

Jeśli dostała Pani miesiączki to wskazuje to na to, iż nie jest Pani w ciąży i były to dni bezpłodne.

Pozdrawiam.