Mięśniak w wyniku badania USG u 41-latki
Mam 41 lat przy kontrolnym badaniu usg wyszło ze mam miesniaka 6cm lekarz mówi ze tylko operacja zaznaczam ze badałam sie jeden dzień przed miesiączka czy jest prawdopodobieństwo ze moze sie mylić ? Macica jest powiększona przed okresem . Czy sa jakieś inne leczenie przy takim dużym miesniaku :( załamana .

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Mięśniaki to guzy łagodne. Można je usunąć zabiegiem laparoskopowym, który jest stosunkowo mało obciążający dla organizmu. Nie ma powodu aby być załamanym.