Migrena a depresja na tle nerwicowo-lękowym

Witam, zastanawiam się czy objawy,które u mnie występują są migreną jako taką,czy może są wynikiem depresji na tle nerwicowo-lękowym.Otóż zauważyłem,że objawy pojawiają się najczęściej przy zmiennej pogodzie.Ból głowy,senność,zawroty głowy,niepokój,trudność w koncentracji,myśleniu,apatia,przeszkadzające dźwięki,drażliwość,takie dziwne napięcie w ciele, zwłaszczana twarzy,aż do szczęki,jakaś dezorientacja, szumy.Natomiast nie ma nudności, wymiotów.Nie wiem co o tym myśleć a przychodzi to nagle.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

To mogą być objawy na tle emocjonalnym. Migrena występuje czasem jako zaburzenie psychosomatyczne. Konieczna jest konsultacja psychiatyczna, a więc właściwa diagnoza.