Młody wygląd u 24-latka

Witam Nazywam się Tomasz i mam 24 lata, moim problemem jest bardzo młody wygląd.Wyglądam na jakieś 16, 17 lat, bardzo słaby zarost na twarzy, mam jedynie w okolicach łonowych i pod pachami, do tego dochodzi że mam łysienie androgenowe i przyjmuje lek propecia na zatrzymanie łysienia. Byłem u endokrynologa który zlecił mi badania kontrolne na których wyszły niektóre hormony podwyższone ale nie dużo i zapewne to wina propecii. Mam juz tak genetycznie czy muszę sie leczyć?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Często za młody wygląd i brak zarostu odpowiadają geny. Trudno powiedzieć coś więcej, ponieważ nie wiem jakie są wyniki badań. Proszę pozostać pod opieką endokrynologa, który w zależności od wyników wdroży ewentualne postępowanie.
Pozdrawiam