Mocne bóle po wypróżnieniu po wycięciu naddatku anodermy

Dzień dobry Jestem 4tydzien po wycieciu dwoch kolumn hemoroidalnych metoda fergusona oraz wycieciu naddatku zewnetrznej anodermy.Problem polega na tym ze po wyproznieniu bol nadal jest mocny i utrzymuje sie bodajze przez caly dzien.Czasami pojawia sie krew mam wrazenie z miejsc wyciecia anodermy. Jak dlugo to jeszcze moze trwac,czy to normalne ze jeszcze boli?

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście jakis czas musi minąć aby rany po operacji sie zagoiły. Warto udać sie kontrolnie do lekarza wykonującego zabieg.