Prawidłowe gojenie się ran po wycinaniu pieprzyków

Jak postepowac aby prawidlowo goily sie rany na stopie po wycieciu dwoch pieprzykow? Minelo tydzien czasu od wyciecia chirurgicznego. Ciagle wycieka zolty plyn. Nie wiem co oznacza i jak postepowac. Lekarz mi tylko mowil o stosowaniu wody z mydlem. Ale boje sie ze to za malo. Chodze na studia kustykajac, ale nie wiem czy tym sobie nie pogarszam?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wydzielina występuje nadal konieczna jest ponowna wizyta u lekarza wykonującego zabieg celem kontroli. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.