Złamanie kciuka i jego nastawienie

prawdopodobnie mam zlamany kciuk u prawej reki,minelo juz ponad tydzien,czy przy nastawieniu chirurg da mi znieczulenie,bo jesli nie to wole jak mi sie zrosnie,i na nowo go zlamac
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przede wszystkim należy zweryfikować czy kciuk jest złamany w rtg. Nastawienie kciuka zazwyczaj nie wymaga podania znieczulenia, ale decyzja należy do lekarza wykonującego zabieg. Zalecam wizytę w poradni ortopedycznej.