Mocne krwawienie w 7. dniu okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam takie pytanie ponieważ w piatek dostałam okres znaczy plamienie bo odstawiłam tabletki antykoncepcyjne tydzien przez skonczeniem tabletek ,dzisiaj mamy czwartek czyli 7 dzien okresu i nadal mam mocny czy to normalne po odstawieniu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wzmożone krwawienie może być reakcją na odstawienie antykoncepcji. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości konieczna będzie wizyta u ginekologa.