Mocne palpitacje serca i uczucie lęku

Witam, od kilku miesięcy mam mocne palpitacje serca, uczucie lęku, niepokoju, co przekładało się na ataki paniki. smęty, mroczki przed oczami, dziwne widzenie. Mam gule w gardle, ciężko mi przełykać ślinę. Gardło często jest opuchnięte, mam chrype. Bardzo szybko się męczę, mam silne zawroty głowy, brak równowagi. Jestem leworęczna. Przytyłam ostatnio sporo, mimo, że jem normalnie jak wcześniej. Mam suchość rąk. Tsh wyszło 2,8. Więc chyba w normie... czy to może być nadczynność/niedoczynność?

Witam Panią,

Pani objawy wskazują na z. lękowo-depresyjny z objawami somatyzacyjnymi. Oczywiście warto wykluczyć niedoczynność tarczycy ( TSH do powtórzenia, dodatkowo ft4, fT3). Z powodu mroczków i dziwnego widzenia warto skonsultować się z neurologiem. Jesli neurolog nie potweirdzi żadenj patoalogii, a wyniki funkcji tarczycy będą prawidłowe, wtedy warto zgłosić się do psychiatry w celu diagnozy i podjęcia leczenia.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza