Mój penis podczas wzwodu jest "wygięty" w dół - to normalne?

Witam. Mam 19 lat i mój penis podczas wzwodu "wygięty" jest lekko w dół - czy jest to normalne? Bo na filmach pornograficznych penisy wygięte są do góry (mniej więcej tak jak na filmach mam wygięty, tyle, że w dół). Jakie ma to podłoże? Genetyczne? Czy taki kształt jest lepszy do zaspokojenia kobiety (teoretycznie)? Czy przez to mogę dochodzić szybciej niż ktoś z penisem wygiętym do góry? Czy może jest to mój atut? Pozdrawiam i proszę o w miare możliwości szybką odpowiedź;) XYZ

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nieznaczne wygięcie penisa w którąkolwiek stronę na pewno nie jest patologią i raczej nie powinien przeszkadzać we współżyciu. A czy mógłby pomóc? Teoretycznie tak, lecz zależy to w głównej mierze od pozycji seksualnej. Nie powinno to wpłynąć też na przedwczesne bądź opóźnione osiąganie wytrysku.