Moja dziewczyna ma nieregularne miesiączki - czy istnieje ryzyko ciąży?

Witam! Mam pytanie. Współżyłem z dziewczyną 22 lutego bez wytrysku w niej. Ona ma nieregularne miesiączki. Najczęściej ma 15 - 26, ostatni był około 31 - 3. Teraz jest 10 i nie ma. Dostała objaw okresu (wypryski na twarzy), ale nadal nie ma. Moja Kruszynka skarży się na częste kucia podbrzusza. Od 28 - 1 ma żółte plamienia. Nie czuje bólu i zmian w piersiach i zero zmian w samopoczuciu. Pomocy :(
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Niestety nie rozumiem, co masz na myśli pisząc: "Najczęściej ma 15 - 26 ostatni był około 31 - 3". Przypuszczam, że chodzi Ci o pierwsze dni miesiączek. Wspominasz jednak, że Twoja partnerka ma nieregularne cykle, dlatego też nie widzę większych powodów do obaw. Wystąpienie zmian skórnych na twarzy oraz plamienia raczej wskazują na zbliżający się okres a nie na młodą ciążę. W celu całkowitego jej wykluczenia sugerowałabym wykonać test ciążowy, który daje wiarygodne wyniki już po 14 dniach od zbliżenia.

Ciąży oczywiście nie możemy całkowicie wykluczyć ze względu na brak zabezpieczenia. Stosunek przerywany cechuje się bowiem najmniejszą skutecznością wśród wszystkich metod zabezpieczenia.

Pozdrawiam