Mokry kaszel, swędzenie okolic uszu, katar

Witam Przewaznie wieczorem najpierw czuje ze mam mokry kaszel,swedza mnie uszy i gardlo,mam katar,psikam i potem puchna mi powieki oraz pod oczami worki. Mam problemy z oddychaniem. Mialam tobione testy alergiczne ale nic nie wykazaly. Przepisano mi tabletki xyzal i inchalator ventolin na takie ataki. Ale dalej niewiem co to moze byc. Czasami taki atak mam po wspulrzyciu z mezem bez zabezpieczenia ale nie zawsze,

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany wyglądają na alergiczne. Proszę przyjmować leki przepisane przez lekarza.