Morfologia i podwyższony poziom PDW

Witam serdecznie proszę o interpretacje moich wyników robiłam morfologię 5 diff i mam podwyzszone pdw mam19.2 a norma 18 mpv 13.4 norma12 p-lcr 52 norma 40 wszystkie inne wyniki są dobre

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie pozostałe wyniki są prawidłowe to najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Sugerowałabym jednak, by skonsultowała się Pani z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.