Możliwe ryzyko dla 7-miesięcznego dziecka podczas podróży do Egiptu

Jakie jest zagrozenie jesli polecialabym z 7 miesiecznym dzieckiem do egiptu ? Czy sa jakies przeciwskazania ? Czy moge leciec z synem do egiptu ? Oczywscie zastrzegam ze teraz temperatura w egipcie jest ok 22-23 stopnie, i syna karmie piersia tak wiec nie bedzie kosztowal ani ich wody ani jedzenia. Dziecko nie choruje i dobrze sie rozwija.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie powinna Pani zabierać tak małego dziecka do Egiptu. Proszę pamiętać, że Pani będzie spożywać tam zarówno wodę jak i pokarmy, a dziecko poprzez Panią.