Możliwość ciąży po stosunku podczas nieregularnego cyklu

Witam. Mam nieregularny cykl - od 25 do 28dni. Ostatnio miesiączka przedłużyła mi się o jeden/dwa dni. Trzy dni po niej uprawiałam z chłopakiem petting (dodam, że jeszcze nie uprawiałam seksu). Zadowoliłam go, po czym doszedł. Miał być może malutką część spermy na rękach, jednak wszystko odbywało się na dworze i z tego co wiem plemniki w tych warunkach obumierają, tym bardziej że sperma wyschła, a rękę wycierał w spodnie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest praktycznie równe zeru.
Pozdrawiam