Możliwość ciąży przy stosunkach bez prezerwatyw

Kochaliśmy się z prezerwatywą i doszedł w niej poza mną. Dzień poźniej tez, ale na początku włożył bez na chwilę, poźniej założył gumke. oddał mocz, więc plemniki z cewki były wypłukane. W owym cyklu dostała okres 9.08.14 trwał 6 dni, obfity. Ale teraz spóźnia mi się 2 tygodnie. Cykle ma długie 31-60 dni. Kochamy się rzadko, około 3 razy w miesiącu. Czasem wchodzi na poczatku na chwile bez, ale jest to długi czas od poprzedniego stosunku i w cewce plemników nie ma juz. Czy moge być w ciązy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.