Możliwość picia herbaty ze skrzypu polnego przy refluksie żołądkowym

Witam. Chciałam zapytać, czy mając refluks żołądkowy można pić herbatę ze Skrzypu Polnego? Dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani,
W przypadku choroby refluksowej, herbata za Skrzypu Polnego nie będzie nasilała objawów. Proszę jednak uważać aby nie był to bardzo intensywny, mocny wywar.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań

Mgr SĹawomir Kula

Szanowna Pani - nie ma takich p/wskazań przy obecności refluksu.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków (kontakt: http//chirurgiakrakow.com.pl, lub w.kawiorski@wp.pl )