Możliwość przyjmowania tabletek na opryszczkę przy antykoncepcji doustnej

Witam, mam pytanko czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych moge przyjmować tabletki Lips na opryszczkę ust i zajady? Czy nie beda wpływać na skuteczność tabl. anty? Mają one w składzie: 50 mg ekstrakt z szałwii lekarskiej (garbniki, kwasy wielofenolowe oraz niektóre składniki szałwiowego olejku eterycznego) oraz 3 mg ryboflawina (wit. B2). ? Bardzo bedę wdzięczna za szybką odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Jeśli posiadają tylko taki skład nie powinny wpłynąć na antykoncepcję.