Możliwość spożywania zielonego jęczmienia w formie płynnej przy alergii na pyłki

mam alergię na pyłki min. jęczmienia czy mogę spożywać młody zielony jęczmień w formie do picia

Aleksander Ropielewski

Najpewniej może Pani, chociaż należy wprowadzać go do diety stopniowo. Alergia na pyłki zwykle nie ma związku z alergią pokarmowa i odwrotnie.