Skuteczność jęczmienia zielonego w odchudzaniu

czy jeczmien zielony jest skuteczny w odchudzaniu?

Witam,

Najistotniejsza w procesie odchudzania jest dieta i aktywność fizyczna. Zielony jęczmień i inne suplementy diety mają za zadanie tylko WSPOMÓC odchudzanie. Dlatego też jeśli zastosuje Pani odpowiednią dietę, wdroży aktywność fizyczną suplementacja jęczmieniem będzie miała sens.
Jęczmień zielony rekomendowany jest nie tylko ze względu na wysoką ilość błonnika, który to właśnie wspomaga proces odchudzania poprzez m.in. skuteczne oczyszczenie organizmu, ale również ze względu na wysoką zawartość witamin, przeciwutleniaczy i składników mineralnych.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl