Czy HCA jest polecane przy odchudzaniu?

witam mam pytanie chce wkoncu wziasc sie za siebie i schudnac czy polecacie HCA?

Witam,

Jeśli myśli Pani o zdrowym i stabilnym odchudzaniu bez efektu jojo powinna Pani wziąć pod uwagę głównie 2 czynniki: dobrze zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.

Najważniejszym elementem jest zmiana złych nawyków żywieniowych i prowadzenie zdrowego stylu życia.

Jeśli chodzi o kwas hydroksycytrynowy to na początku polecałabym skupić się na zmianie sposobu odżywiania i włączeniu aktywności fizycznej, a z czasem można pomyśleć o dodatkowej suplementacji.

Proszę mi wierzyć, że nie ma tajemnych środków, które zrobią wszystko za nas! Oczywiście mogą wspomóc proces odchudzania, ale najważniejsze są trwałe zmiany w żywieniu i włączenie aktywności fizycznej.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl