Cz zielona kawa ma wpływ na odchudzanie?

Chcialabym zapytac o suplement diety pod nazwa zielona kawa i czy ma to wplyw na utrate tluszczu w organizmie i czy jest to udowodnione naukowo lub w jakis sposob potwierdzone, chce poznac opinie experta gdyz w internecie huczy o dobroczynnym wplywie na utrate tluszczu ale jak wiadomo w internecie mozna napisac wszystko

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl

Witam. Najważniejsze jest zdrowe odżywianie nic go nie zastąpi (żaden suplement).Suplement może tylko wspomóc proces odchudzania.pozdrawiam

Ubytek masy ciała daje ujemny bilans energetyczny plus aktywność fizyczna. Żadna kawa ani inny napój nie da efektu odchudzającego, jeśli ktoś taką kawą popije ciastko, czy bilans energetyczny w ciągu dnia jest dodatni.