Czy picie codziennie dwóch dużych łyżek oleju z siemienia lnianego nie blokuje procesu odchudzania?

Witam,majac 40lat, 69kg i 163wzrostu postanowiłam schudnąć, ale czy picie codziennie 2 duzych lyzek oleju z siemienia lnianego nie blokuje procesu odchudzania?Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Kaska

Witam, odchudzanie to doprowadzenie do ujemnego bilansu energetycznego, nie znam składu Pani diety, ale nie przypuszczam, by 2 łyżki oleju mogły ten bilans zaburzyć. natomiast proszę pamiętać, że oleje nie służą do picia łyżkami, lecz powinny być dodawany w małych ilościach do surówek i sałatek.

Zapraszam na konsultację.Pozdrawiam

www dietoterapia.waw.pl