Codzienne picie łyżki oleju lnianego na poprawę odporności

WITAM piję codziennie olej lniany 1 łyżkę . zacząłem właśnie 7 butelkę . moja odporność znacząco się podniosła . czy ciągłe picie tego oleju mi nie zaszkodzi czy też zrobić sobie przerwę w jego piciu POZDRAWIAM

Nie ma takiej konieczności, jeżeli jest przez Pana dobrze tolerowany można go spokojnie spożywać każdego dnia.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Witam,

nie ma konieczności odstawiania oleju lnianego. Może go Pan pić w ilości 1 łyzki codziennie bez przerw.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk