Opinie o Herbalife dotyczące skutecznego odchudzania

Witam. Jaki jest stosunek lekarzy do odchudzania za pomocą suplementów Herbalife? Czy Herbalife ma dobre opinie wśród lekarzy i dietetyków czy wręcz przeciwnie - większość środowiska uważa, że ten suplement diety jest nieskuteczny? Chciałabym schudnąć, nie jestem jakaś bardzo otyła, ale pojawiła się u mnie spora nadwaga i szukam środków, które byłyby mi w stanie pomóc. Wiem, że nic nie zastąpi diety, ćwiczeń itp. i staram się to stosować, ale jednocześnie chciałabym wspomóc dietę środkiem odchudzającym typu właśnie Herbalife. Chciałabym jednak zastosować środek jak najbardziej skuteczny i stąd moje pytanie. Czy Herbalife jest skutecznym suplementem diety na odchudzenie? Czytałam opinie o Herbalife w internecie i wiele osób chwali sobie jego działanie, ale z drugiej strony nie do końca wierzę takim anonimowym opiniom. Jaka w tej sprawie byłaby opinia lekarzy i dietetyków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Żeby zredukować kilogramy musi być ujemny bilans energetyczny. Suplementy diety tego nie załatwią, a wysiłek fizyczny plus ograniczenie kalorii. Szkoda pieniędzy, za tą kwotę warto kupić wartościowsze produkty typu: komosa ryżowa, czarna soczewica, czarny ryż. Ćwicząc budujemy masę mięśniową, która jest gwarancją braku efektu jo-jo.