Zielona herbata a dieta 1300 kalorii

Witam, Co sądzi Pan/ Pani o połączenie diety ok. 1300 kalorii, codziennym piciu czerwonej i zielonej herbaty oraz braniu przed obiadem i śniadaniem tabletek Linea? Pozdrawiam

Witam,

Dieta powinna uwzględniać zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze łącznie z witaminami i minerałami.

Najpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy dieta jest właściwe przygotowana, jeśli tak to zarówno czerwona jak i zielona herbata może być dodatkowo spożywana.
Oby dwie mają m.in. właściwości oczyszczające i przyspieszają metabolizm. Oczywiście nie można przesadzać z ich ilością.
Co do suplementacji Lineą nie jestem przekonana, a nawet odradzałabym.

Zdecydowanie zdrowiej i rozsądniej byłoby wdrożyć aktywność fizyczną gdyż
połączenie aktywności fizycznej i diety jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku skutecznej redukcji masy ciała.

Pozdrawiam,
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl

Witam.Jeżeli dieta jest odpowiednia czyli zawiera odpowiednią ilość witamin ,składników mineralych jak najbardziej herbaty te mogą być stosowane,oczywiśćie z umiarem.Jeżeli chodzi i Linea odradzam.
Pozdrawiam
Monika Konieczna