Możliwość wykonania USG piersi po dwóch tygodniach od TK głowy

witam.czy moge zrobic usg piersi skoro mialam robiona tomografie komputerowa glowy dwa tygodnie temu.czy usg piersi jest szkodliwe dla zdrowia?

Witam serdecznie,

Może Pani wykonać badanie USG piersi po upływie dwóch tygodni od wykonanego badania TK. Badanie USG, w tym USG piersi, jest badaniem bezpiecznym dla zdrowia. Dlatego badanie USG może być wykonane u kobiet w ciąży (USG ginekologiczne oraz położnicze), oraz u młodych kobiet w diagnostyce chorób piersi (USG piersi) etc.

Pozdrawiam.