Możliwość wyleczenia pęcherzycy

Dzień dobry. Moja Mama ma pęcherzycę - choroba Hayley-Hayley. Lekarz dermatolog przepisał tylko jakiś spray na rany. Podobno jest to nieuleczalna choroba. Bardzo proszę o poradę w tej sprawie. Mam jednak nadzieję, że dzisiejsza medycyna znalazła jakieś rozwiązanie dla tej choroby. Pozdrawiam, Monika

Magdalena Mroczek

Choroba jest genetyczna czyli "nieuleczalna"jeśli chodzi o jej przyczynę, ale stosuje się leczenie objawowe.