Możliwość zajścia w ciążę przy pominięciu 7 tabletek

Witam. Mój problem polega na tym, że zapomniałam pierwszej tabletki i zażyłam 2 dopiero 8 dnia. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że współżyłam bez zabezpieczenia przez te 7 dni, w których powinnam się zabezpieczać prezerwatywą. Czy jest duża możliwość ciąży? Proszę o szybką odpowiedź, umieram ze strachu :( Dziękuję

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Rozumiem, że pominęła Pani tabletkę co najmniej tydzień temu...
Ryzyko ciąży jest duże. Proponuje wykonać test ciążowy.