Możliwość zastosowania kremu Cepan na błonę śluzową przy ziarninie

Witam. Jakiś czas temu musiałam wyjąć kolczyk w nosie w powodu ziarniny. Malutka wersja ziarniny jest na wierzchu, na skórze, ale bardziej martwi mnie ta "wyrośnięta" ziarnina we wnętrzu mojego nosa. Stąd pytanie - czy mogę użyć kremu Cepan na błonę śluzową?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.