Możliwość zrobienia tatuażu przy bielactwie

Witam bardzo bym prosił o udzielenie odpowiedzi. Mianowicie moje pytanie brzmi czy mogę zrobić zrobić sobie tatuaż kiedy jestem chory na bielactwo nabyte w miejscu gdzie nie występują plamy? Jeżeli ma to jakiś wpływ to jestem 19letnim chłopakiem. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc i poradę dziękuję

Magdalena Mroczek

Nie zaleca się, ponieważ może to doprowadzić do powstania nowych ognisk.