MRI kręgosłupa lędźwiowego u 63-latki
MRI KREGOSŁUPA LEDZWIOWEGO Z 31.03.2015 POZIOM L4/L5 KRAZEK M-K JEST ODWODNIONY I OBNIZONY .NA POZIOMIE L4/L5 SZEROPOPODSTAWNE UWYPUKLENIE KRAZKA M-K NA 5 MM,SPLYCAJACE ZACHYLKI BOCZNE I OBUSTRONNNE OTWORY MIEDZYKREGOWE. STOZEK RDZENIOWY BEZ ZMIAN. WYSOKOSC TRZONOW ZACHOWANA A ICH INTENSYWNOSC SYGNALU W NORMIE. POZA TRZONAMI L4/L5 GDZIE WIDOCZNE SA ZMIANY ZWYRODNIENIOWE.

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Niestety opis nie jest skończony. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie objawów, bezpośredniego badania i łącznej interpretacji powyższego wyniku będzie można ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.