MRI kręgosłupa lędźwiowego u 63-latki

MRI KREGOSŁUPA LEDZWIOWEGO Z 31.03.2015 POZIOM L4/L5 KRAZEK M-K JEST ODWODNIONY I OBNIZONY .NA POZIOMIE L4/L5 SZEROPOPODSTAWNE UWYPUKLENIE KRAZKA M-K NA 5 MM,SPLYCAJACE ZACHYLKI BOCZNE I OBUSTRONNNE OTWORY MIEDZYKREGOWE. STOZEK RDZENIOWY BEZ ZMIAN. WYSOKOSC TRZONOW ZACHOWANA A ICH INTENSYWNOSC SYGNALU W NORMIE. POZA TRZONAMI L4/L5 GDZIE WIDOCZNE SA ZMIANY ZWYRODNIENIOWE.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety opis nie jest skończony. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie objawów, bezpośredniego badania i łącznej interpretacji powyższego wyniku będzie można ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.